Nauka języka japońskiego start!

Opublikowano 21 stycznia, 2015 o 17:45 przez admina
Skomentuj | Kategorie:

Blog został przeze mnie założony po to by było mi łatwiej śledzić własne postępy w nauce języka japońskiego. Będę tutaj zamieszczał wpisy odnośnie tego czego się w danym momencie uczę lub co już umiem więc będę widział swój progres lub jego brak.

Mam także zamiar wrzucać tutaj materiały z których będę korzystać w trakcie nauki, różne przydatne programiki, linki do innych stron, pliki graficzne i wszystko inne co jeszcze mi przyjdzie do głowy.

Nie uczę się tego języka w żadnym konkretnym celu, po prostu wydał mi się ciekawy, a ja lubię uczyć się nowych rzeczy i znam tylko język angielski co w obecnych czasach może być niewystarczające.

Lubię oglądać japońskie anime i z biegiem czasu zacząłem wychwytywać pojedyncze słówka z dialogów.

Miałem zamiar wystartować z tym blogiem już w grudniu 2014, ale sporo się u mnie działo i nie dałem rady skończyć szablonu strony, który w dalszym ciągu będzie poprawiany. Póki co strona jest w pełni funkcjonalna, ale jeszcze nie wygląda tak jak bym sobie tego życzył.

Wpisy chciałbym publikować przynajmniej raz w tygodniu, ale jak wyjdzie nie jestem w stanie powiedzieć bo nie zawsze jest czas na własne hobby.

Zapraszam do czytania bloga!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *